Autor Wątek: Podanie - aladar.1706  (Przeczytany 3457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aladar

  • Gość

Część klimatyczna
- w tej części formularza rekrutacyjnego zamieszczone zostały trzy sytuacje, w których możesz wykazać się umiejętnością tworzenia opisów. Na tym etapie nie musisz kierować żadną ze swoich postaci w grze, gdyż ma to na celu sprawdzenie Twoich umiejętności językowych. Właśnie dlatego możesz śmiało popuścić wodze swojej fantazji.

***


~ Przed Tobą ukazał się właśnie najwspanialszy, najznakomitszy i najsławniejszy wojownik na całym znanym świecie. Los chciał abyś to właśnie Ty wyruszył/a z nim na następną przygodę pełną niesamowitych przeżyć, mrożących krew w żyłach niebezpieczeństw i stworzeń, o których nie śniło się żadnym bardom. Jednak wcześniej nasuwa się proste pytanie: Jak wygląda ten bohater? Opisz postać, jej wygląd, zachowanie, a także być może dokonania postaci, która właśnie w tej chwili pragnie zabrać Cię na niezapomnianą przygodę...

Na Wielką Kapibarę ! czy to aby nie Yymga Grndall, o którym już bezzębna prababka Praxeda mamrotała przy palenisku ?
 - tak - on ci to ! te same złote naramienniki,  kolczuga z korka i rozszczepione kopyto u lewej nogi !
Do tej pory na zamku opowiadają jak przeleciał nad basztą w koszu podczepionym do rybiego pęcherza z gorącym powietrzem.

Pobłogosław mnie Pani Matko , bo za chwilę już będę mężatką !






~ Przed Tobą pojawił się wielki i chyba niestabilny portal do innego wymiaru. Poczułeś/aś bardzo dziwne uczucie, które kazało Ci przekroczyć tą międzywymiarową bramę. Strach nie grał teraz żadnej roli. Szybko założyłeś/aś parę ulubionych dżinsów, nieco już wyblakłą od wieku bawełnianą koszulę, która od dłuższego czasu sprawiała Ci trudności przy dopięciu ostatniego guzika, parę schodzonych trampek po starszym bracie i wkroczyłeś do magicznej wyrwy. Po drugiej stronie widziałeś wiele cudów, o których nigdy wcześniej nie słyszałeś/aś, jednak teraz nasuwa się pytanie: Co takiego zobaczyłeś? Opisz krajobraz, który dostrzegłeś/aś po przejściu do innego wymiaru...

Portal, Portal... teraz portal ?  człowiek spóźniony do roboty nie wie w co wsiąść, a portal dopiero teraz ?  
 - no - mam nadzieję, że wypadnę z niego na Niciarnianej.
 
......

no i świetnie, Niciarniana to może i była 1000 lat temu.
przecież ten park był zalesiony zwykłymi drzewami a nie monstrualnymi butelkami z piwem ... a niech tam -niech będą.... nie zabawię tu zbyt długo...
herbatę wyleję z termosu. az dziwne, że nikt nie spuszcza żywicy z tych drzew.
o i proszę - w ogóle przestaję się teraz spieszyć do pracy.


żeby mnie tylko nie wciągnął anty-portal powrotny



~ Zapowiadał się kolejny zwykły, szary wieczór spędzony na pracy za ladą "Maruśki", miejscowej oberży. Przyciągał on zbyt mało klientów, abyś mógł/mogła poszczycić się pensją wyższą od tej, która zapewnia Ci jedynie możliwość utrzymania mieszkania. Szykowanie drinków, ścieranie lady i podawanie napojów gościom było dość nużącym zadaniem, szczególnie, że musiałeś/aś wykonywać je przez całą noc. Dzisiaj jednak byłeś/aś świadkiem nieprzyjemnego incydentu. Teraz nasuwa się pytanie: Co takiego właściwie się wydarzyło? Opisz sytuację, która miała miejsce tego wieczoru w oberży "Maruśka".

- na Swaroga - skąd się biorą tacy goście ?
jeden czarny, drugi żółty....

o - i spóźniony trzeci ... zielony ....

- tak, słucham panów  ? co podać?  
 - w porządku - już się robi - pieczeń z drgmały i wino z zimowych jagód.

...

jak to - już rachunek ?  a pieczeń?
 - dziękuję za napiwek ....


- szybko poszli ...

nie ma co sprzątać .. a to ? czarno - żółto - zielone ?
to wygląda jak  ....

ratuj się kto może !
skorupa już pęka !
jak wyjdzie spłoniemy  żyw....

aaa ...

no i po wszystkim ... to juz trzecie kukułczo-smocze jajo, które ktoś podrzuca do oberży, gdzie robię...

pora ruszyć za morze...






Część nieklimatyczna - w tej części formularza rekrutacyjnego zostały zamieszczone pytania nieklimatyczne, dotyczące bezpośrednio Ciebie. Zanim do nas dołączysz chcielibyśmy lepiej Cię poznać, więc liczymy na szczere odpowiedzi!

***


~ Podaj nazwę swojego konta z Guild Wars 2 [PRZYKŁAD: Xyz.7241]:

- aladar.1706

~ Jakie jest Twoje doświadczenie z roleplay? Czy miałeś/aś kiedyś styczność z tym trybem rozgrywki? Czy grałeś/aś w jakieś inne gry RPG, zarówno te papierowe, jak i te online?

- tak

~ Jak długo grasz w gry z uniwersum Guild Wars (zarówno pierwszą, jak i drugą część)? Jak oceniłbyś/abyś swoją znajomość lore tej gry?

- 12 lat , średnio - wciąż się uczę

~ W jakich gildiach byłeś/aś wcześniej, grając w Guild Wars 2?

- to później

~ W jaki sposób dowiedziałeś/aś się o naszej gildii? Dlaczego chcesz do nas dołączyć?

- okrzyk na mapie

~ Opisz siebie w kilku zdaniach.

- miły, spokojny,

~ W jakich godzinach można Cię spotkać na grze?

- 19,00 - 22,00

Rihad

  • Demoniczne Kocisko
  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Nie, bo nie. Chociaż... jednak nie.
Na Wielką Kapibarę !

Trochę mi to śmierdzi.

Co do samego podania.. jest słabe. Nawet strasznie. Część IC jak i część OOC nie pokazują Cię jako osobę zainteresowaną rozgrywką RP, dlatego na chwilę obecną jestem na NIE.

W zależności czy podanie zostanie uzupełnione, zmienię zdanie.

Jack Trevelyan

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 13
Tak naprawdę Rihad wszystko wypunktował, dlatego ja ograniczę się do prostego NIE. Jeśli naprawdę Ci zależy to popraw zarówno część IC jak I OOC.

Lockey

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 342
Hej ^^" Nie byłbym tak surowy, ale fajnie by było jakbyś poprawił chociaż część klimatyczną :D Wstrzymam się.

Falkner

  • Egida
  • Egida
  • ******
  • Wiadomości: 1371
Szczerze to mam zagwozdkę. Z jednej strony faktycznie mało w części IC, z drugiej odnoszę wrażenie, że te króciótkie partie tekstu mają w sobie coś nietuzinkowego. Może kwestia przypadku albo lekkości pióra (której winszuję, jeśli faktycznie tak jest).
Rozszerz trochę treść o wymagane rzeczy w danej z sytuacji i będę na tak.

Varrus Shatterblade

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 86
  • You can never have too much butter.
Cytuj
Na Wielką Kapibarę !

Cytuj
~ W jakich gildiach byłeś/aś wcześniej, grając w Guild Wars 2?

- to później

Na wielką kabibarę! To podanie woła o pomstę do kraba, czy jak kto woli - raka. Niezależnie od jakichkolwiek zmian wprowadzonych w powyższym zgłoszeniu moje stanowisko to twarde NIE

Nish

  • Vyvanse.6830
  • Administrator techniczny
  • Administrator techniczny
  • *****
  • Wiadomości: 1045
Podanie jest troszeczkę za skromne jak na mój gust. Narracja jest naprawdę dziwna, a kilka błędów interpunkcyjnych i niepoprawne użycie dużych i małych liter dość razi w oczy. Niestety opisy są zbyt ubogie. Raptem jedno zdanie opisujące postać to na pewno nie jest szczyt Twoich możliwości literackich. Na podstawie tego podania ciężko mi stwierdzić, czy faktycznie dasz sobie radę podczas odgrywania swojej postaci lub prowadzenia eventów. Delikatnie ujmując, myślę że Ci wcale nie zależy na dołączeniu, bo się nie przyłożyłeś i mam nadzieję, że prędko wyprowadzisz mnie z błędu korygując podanie.

Co do części pozafabularnej - zależałoby mi na rozwinięciu odpowiedzi na te dwa pytania:

Cytuj
~ Jakie jest Twoje doświadczenie z roleplay? Czy miałeś/aś kiedyś styczność z tym trybem rozgrywki? Czy grałeś/aś w jakieś inne gry RPG, zarówno te papierowe, jak i te online?

- tak

[...]

~ W jakich gildiach byłeś/aś wcześniej, grając w Guild Wars 2?

- to później

Jeżeli poprawisz podanie, z przyjemnością przeczytam je jeszcze raz, ale na razie jestem na nie.



Zerwan

  • Zielony Ziemniak
  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 208
  • 50% człowiek 50% toxic 50% elitist