Autor Wątek: Podanie - Nassan.Hosted.3019  (Przeczytany 990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nassan

  • Rekrut
  • Rekrut
  • **
  • Wiadomości: 36

Część fabularna
- w tej części formularza rekrutacyjnego możesz wykazać się umiejętnością tworzenia opisów. Na tym etapie nie musisz kierować żadną ze swoich postaci w grze, gdyż ma to na celu sprawdzenie Twoich umiejętności językowych. Właśnie dlatego możesz śmiało popuścić wodze swojej fantazji.

***

P   Nareszcie udało Ci się znaleźć wolny wieczór na wyciszenie się i możliwość zapomnienia o wszystkich problemach, które Cię trapią. Najlepszym na to sposobem oczywiście okazał sie alkohol. Siedzisz więc w przydrożnej karczmie z rozłożonym przed Tobą w połowie pustym kuflem piwa. Za barem stoi barman, który leniwie czyści szklanki po wypitych trunkach. Chyba sam nie przepada za tą speluną. Rozglądasz się dookoła i dostrzegasz jakąś kłócącą się młodą parę. Staruszka, który ledwo co jest w stanie utrzymać kufel w swojej trzęsącej się dłoni. Wtem drzwi od karczmy otwierają się z hukiem. Odwacasz się by upewnić się, że to nie wina przeciągu, który panował w pomieszczeniu i już wiesz, że Twoja dzisiejsza próba odpoczynku spełznie na niczym.

Opisz sytuację, w której się znalazłeś. W swoim opisie szczególną uwagę zwróć na:
- Opis wydarzeń, których właśnie jesteś świadkiem.
- Wytłumaczenie dlaczego Twoje plany odpoczynku w karczmie zostały zakłócone.
- Opis Twojej reakcji na sytuację, w jakiej się znalazłeś


Była cichy i spokojny wieczór, popielec siedział przy barze spożywając piwo z kufla, jego skrzywiony wyraz pyska sugerował że alkohol nie był zbytnio dobrej jakości. Mimo to milczał, mieszając co jakiś czas zawartość kufla. Długa podróż widocznie go wymęczyła. Spojrzał na karczmarza kładąc monety i pusty kufel który wypił jednym susem.
- Coś mocniejszego...- Warknął z irytacją, poprawiając pazurami kołnierz swojego czarnego fraku, który widocznie rzucał się w oczy. Jego ubiór był widocznie przetarty oraz pobrudzony. Wzrok popielca skierował się na kłócącą parę, gdzie zaśmiał się cicho pod nosem.
-Pewne rzeczy się nie zmieniają...- Odparł, gdy barman nalewał żytnią wódkę do kufla, zgarniając monety. Popielec dość szybko chwycił napitek w łapę by pociągając solidnego łyka.
-Wszystko tu rozcieńczacie?- Zapytał barmana przejeżdżając leniwie łapą po pysku, gdzie w odpowiedzi otrzymał tylko szeroki uśmiech pracownika tego obskurnego przybytku.
 W tym momencie drzwi karczmy otworzyły się pod wpływem mocnego kopnięcia, a do środka wpadł pewien jegomość z okrzykiem "Niech dwaynie będą dzięki! Córka! urodziła mi się córka! Pijemy na mój koszt! "
Popielec zdał sobie spraw z dwóch rzeczy. Po pierwsze jego plany odpoczynku po ciężkiej wędrówce się raczej się nie udadzą, oraz fakt że ciężko mu odmówić alkoholu tym bardziej darmowego.
Nie trzeba było długo czekać by na pysku popielca w końcu po długim czasie zawitał uśmiech... bardzo szeroki uśmiech. Po poprawieniu karabinu na plecach dołączył do opijania, a raczej chlania bo inaczej nie da się tego nazwać, mimo to choć na chwile mógł zapomnieć o problemach.
Gdy nastał świt pobudka popielca była twarda, gdyż miejscem snu, okazał się być bruk, przed karczmą który dodatkowo był zimny. Nie zbierając się zbyt długo wkrótce po tym wyruszył w dalszą trase, w poszukiwaniu lepszego jutra.





Część niefabularna - w tej części formularza rekrutacyjnego zostały zamieszczone pytania nieklimatyczne, dotyczące bezpośrednio Ciebie. Zanim do nas dołączysz chcielibyśmy lepiej Cię poznać, więc liczymy na szczere odpowiedzi!

***

~ Podaj nazwę swojego konta z Guild Wars 2 [PRZYKŁAD: Xyz.7241]:

- Nassan.Hosted.3019

~ Jakie jest Twoje doświadczenie z roleplay? Czy miałeś/aś kiedyś styczność z tym trybem rozgrywki? Czy grałeś/aś w jakieś inne gry RPG, zarówno te papierowe, jak i te online?

- Miałem przyjemność odgrywania ról w grach online ESO GW2 oraz SA-MP. Moje doświadczenie, w zależności od wymagań średnie lub podstawowe. Nadal zmagam się z pisaniem dużych masywnych treści..

~ Jak długo grasz w gry z uniwersum Guild Wars (zarówno pierwszą, jak i drugą część)? Jak oceniłbyś/abyś swoją znajomość lore tej gry?

- Z Guild Wars 1 nie spędziłem zbyt dużo czasu natomiast z drugą cześcią według /age 1,835 days. Przez bariere jezykową znam cząstkowo lore drugiej części, w sumie najwiecej wiem o popielcach, a najmniej o asurach i sylvarach.

~ W jakich gildiach byłeś/aś wcześniej, grając w Guild Wars 2?

- Aiwe

~ W jaki sposób dowiedziałeś/aś się o naszej gildii? Dlaczego chcesz do nas dołączyć?

- Z podanej powyżej gildi. Chce kontynuować moją przygode z RP w Guild Wars 2 :P

~ Opisz siebie w kilku zdaniach.

- Nie wiem za bardzo co osobie napisać. Cześć jestem Patryk mam 25 lat, lubie alkohol, oraz dość mocno wciągneła mnie rozrywka Roleplay w grach online, niestety nie miałem możliwości zagrać jeszcze w papierowe

~ W jakich godzinach można Cię spotkać na grze?

- Często od 18-19 do 21-23 w zalerzności od dnia tygodnia.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2020, 23:01:30 wysłana przez Nassan »

Nish

  • Vyvanse.6830
  • Administrator techniczny
  • Administrator techniczny
  • *****
  • Wiadomości: 1047
Jestem na tak. Nie mogę się jednak powstrzymać po lekturze części klimatycznej - frak i karabin to kiepskie połączenie, czyż nie? ^^

Lockey

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 342
Krótko, zwięźle - czemu nie. Na tak.

Asti

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 27
Miałam okazję klimacić i szału nie było. Część fabularna imo jest nieco za krótka, stać Cię zdecydowanie na więcej ;) Każdy jednak zasługuje na szansę. Niepewne, ale jednak TAK.

Walezy

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 89
  • (ง'̀-'́)ง
Nie jest źle, ale jest strasznie krótko. Generalnie to jednak jestem na tak.

Mimetka

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 634
  • Naczelna maruda.

Lunar

  • Element of Chaos
  • Towarzysz
  • Towarzysz
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Schadenfreude-fuelled heart
    • My Loforo

Forest

  • Rekrut
  • Rekrut
  • **
  • Wiadomości: 46

Ez

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 55
Trochę króciutko i bardzo lubisz słowo 'kufel' w pierwszym akapicie, ale ogółem to raczej nie mam przeciwwskazań, więc tak.

Tank

  • Kandydat
  • Kandydat
  • *
  • Wiadomości: 116
  • I'm a Tiger, you're a Maus.
Każdy o tym wspomina, to i ja mogę. Krótko. A szkoda.

Ale TAK oczywiste.

Nish

  • Vyvanse.6830
  • Administrator techniczny
  • Administrator techniczny
  • *****
  • Wiadomości: 1047